Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Yeni bir yılın başlangıcında, sevdiklerinize kucak dolusu iyilik ve mutluluk hediye edebilirsiniz. İş arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve yüreğinizin derinliklerinde sakladığınız herkese, bu özel Yeni Yıl Bağış Sertifikası ile anlamlı bir jest yapabilirsiniz. Bağışlarınız sayesinde ihtiyaç sahiplerine gıda, eğitim, sağlık ve daha birçok alanda destek sunmuş olacaksınız.

TÜMYAD olarak, 2015 yılından bu güne kadar, durmaksızın ihtiyaç sahiplerinin yanında yer aldık. Her gün binlerce evsizi sıcak yemeklerle buluştururken, yüzlerce fazla sokak hayvanını doyuruyoruz. Öğrencilere düzenli burslar sağlayarak eğitimlerine destek oluyor, binlerce çocuğumuzun geleceğine katkıda bulunuyoruz. Ameliyatlarını üstlendiğimiz hastalarımızı iyileştiriyor, yaşlılarımızın evlerine sıcak yemekler götürüyor ve yüzlerce ihtiyaç sahibinin hayata yeniden tutunmasına akülü araç desteği ile yardımcı oluyoruz.

Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir. 

Yeni bir yılın ilk günlerine umut dolu bir adım atalım. Birlikte daha fazla insanın hayatına dokunarak iyilik çemberini genişletelim. Sizlerin kıymetli destekleriyle birlikte, yardıma ihtiyaç duyan nice canlıya ulaşalım, nice güzel yılda onları mutlu etmeye devam edelim. Değerli bağışlarınızla, onların yüzünde bir gülümseme yaratalım.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz