Yeni Yıl Bağış Sertifikası

Yeni Yıl Bağış Sertifikası

Tümyad’a bağış yaparak iş arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, çalışanlarınıza, yüreğinizin içinde sakladığınız herkese kucak dolusu iyilik ve mutluluk hediye edebilirsiniz. Bu bağışla ihtiyaç sahiplerine gıda, eğitim, sağlık ve nicelerini sunmuş olacaksınız.

Biz, 2015 yılından bu güne, ihtiyacı olanların yanındayız. Düzenli olarak her gün 1000 evsize sıcak yemek dağıtıyor, 800 kadar sokak hayvanını doyuruyoruz. Düzenli burs verdiğimiz öğrencilerimizin yanısıra eğitimine katkıda bulunduğumuz binlerce çocuğumuz var. Ameliyatını üstlendiğimiz hastalarımız, evine yemek bıraktığımız yaşlılarımız, akülü araç desteği ile hayata dönmesine destek olduğumuz yüzlerce ihtiyaç sahibi bağışlarınızla mutlu olup hayata tutundu.

Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurmanız ve gönderilecek kişinin mailini de eklemeniz gerekmektedir. Bağış tutarı 300 TL’dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Sertifika Örneği


Elektronik sertifikalar bağış yapıldığı anda otomatik olarak alıcıya ve bağışçıya gönderilir. E-sertifikanız e-posta adresinin spam, junk, gereksiz kutusuna düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.

Büyük versiyonu için görsele tıklayınız.

Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL - veya -

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone
1071
Türk Telekom
1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

• TÜRKİYE İŞ BANKASI
• VAKIFBANK
• ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

HESAP BİLGİLERİ

İhtiyaç sahipleri için yapılan her bağışı

Türkiye'nin her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.