Bir miktar seçiniz

50 TL 200 TL 2.000 TL – veya –

Sevgili bağışçılarımız, TÜMYAD derneği olarak, her gün yaklaşık 1000 evsiz ve diğer ihtiyaç sahibi kişiler için sıcak yemekler hazırlıyoruz. Bu zorlu hayat şartlarında, sizlerin bağışları sayesinde onlara gıda desteği sunuyoruz. Bir öğün yemek bağışı ile gıda desteğine ihtiyaç duyan kişilere önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.

Bu küçük ama anlamlı katkılarınızla, bakıma muhtaç yaşlılar, yoksul aileler ve sokakta yaşayanlar için hayati öneme sahip bir destek sağlamış olacaksınız. Derneğimize yapılan gıda yardımları, ihtiyaç sahiplerinin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için özenle değerlendirilmektedir. Bağışlarınız, evsiz ve ihtiyaç sahibi her bireyin sıcak bir yemekle beslenmesine katkıda bulunmakta ve onları günlük hayatta biraz olsun desteklemektedir.

Dernek olarak, insan ve hayvan ayrımı yapmadan, ihtiyaç sahibi her canlının beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz. Sizlerin destekleriyle birlikte, açlıkla mücadele eden insanlara ve hayvanlara umut olmaya gayret ediyoruz. Toplumun her kesiminden gelen bağışçılarımızın yardımlarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her bir bağış, insanları sıcak bir yemekle buluşturmanın yanı sıra, onlara umut ve sevgi sunmamızı sağlıyor. Unutmayın, bağışlarınızın her bir kuruşu bir canlının hayatında bir fark yaratır. Sizlerin desteğiyle daha fazla insana ulaşabilir, daha fazla kişiye destek olabiliriz.

TÜMYAD olarak, bağışlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için çok çalışıyoruz. Sizlerin güveni ve desteği, bize motivasyon sağlayarak çalışmalarımızı daha da ileriye taşıyor. Bu nedenle, sizlerden gelen bağışlarla birlikte ihtiyaç sahibi insanlara umut olmaya devam etmek istiyoruz. Sizlerin sıcak yemek bağışları, önemli bir gıda desteği olması yanında, onların hayatında bir umut yaratacaktır. Her bir destekçimize teşekkür ederiz. Sizlerin katkıları, ihtiyaç sahipleri için hayati önem taşımaktadır.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz