Bir miktar seçiniz

100 TL 200 TL 1.000 TL – veya –

Değerli bağışçılarımız, TÜMYAD’ın en önemli bağış türlerinden biri olan Eğitim Bağışı ile çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğine ışık tutabilirsiniz. Düzenli Aylık Bağış seçeneğiyle burs desteği sağlayabileceğiniz gibi, Tek Seferlik Bağış seçeneğiyle de öğrencilerin kırtasiye, kitap, eğitim harcı gibi ihtiyaçlarını karşılayarak onlara destek olabilirsiniz. Böylelikle daha aydınlık bir toplum olmak için katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Eğitim, her bireyin hayatında dönüm noktasıdır. Ancak maddi olanakları sınırlı olan genç insanlar için eğitim fırsatlarına erişim zor olabilir. İşte tam da bu noktada sizlerin bağışlarıyla birlikte dernek olarak genç bireylere destek veriyor ve onların yaşamlarına dokunuyoruz. Yapacağınız her aylık destek, çocukların ve gençlerin hayatlarına umut ve güç katmakta, onların yaşama tutunmasını sağlamaktadır. Eğitimlerini sürdürebilmeleri, sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümeleri, üretken ve başarılı bireyler olmaları için sizlerin yardımları büyük önem taşımaktadır.

TÜMYAD olarak, bağışlarınızı özenle değerlendirerek, eğitim alanında gençlerimize destek oluyoruz. Çünkü biliyoruz ki çocukların ve gençlerin potansiyeline inanmak, onlara verilen en değerli hediyedir. Sizlerin katkılarıyla eğitim kaynaklarına erişemeyen çocuklarımıza ve gençlerimize fırsat eşitliği sunuyor, onların geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Sizlerin desteğiyle eğitim alanında engelleri aşmaya çalışıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin aydınlık bir geleceğe adım atmalarını sağlıyoruz. Siz değerli bağışçılarımızın destekleri, dernek olarak yürüttüğümüz eğitim projelerinin başarısını belirlemektedir. Her bir bağış, bir çocuğun hayatında yeni kapılar açmanın yanı sıra toplumun geleceğine yapılan bir yatırımdır.

Unutmayın, yaptığınız her bağış bir öğrencinin hayatında bir dönüm noktası olabilir. Desteğiniz ile genç bir bireyin yeteneğini keşfetmesini, potansiyelini ortaya çıkartarak kaderini değiştirmesini sağlayabilirsiniz. Eğitim bağışlarınızla, geleceğin doktorları, mühendisleri, öğretmenleri yetişecek ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacak, bilgili ve bilinçli bireyler oluşacaktır. Sizlerin destekleriyle güzel bir gelecek inşa etmeye çalışıyoruz. Eğitime verdiğiniz değer için teşekkür ederiz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz