Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL – veya –

Kıymetli destekçilerimiz, Aylık Düzenli Bağış, TÜMYAD olarak ihtiyaç sahiplerine destek sağladığımız, en etkili bağış yöntemlerinden biridir. Az ya da çok, yapacağınız aylık düzenli bağışlarla derneğimizden destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alabilir, hayatlarında olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Sizin sürekli desteğiniz, maddi olanakları kısıtlı olan ihtiyaç sahiplerinin yaşama sıkı sıkıya tutunmalarını, eğitimlerini sürdürebilmelerini, mutlu, sağlıklı ve üretken olmalarını sağlayacaktır. Bağışlarınızı, insan veya hayvan ayırt etmeksizin, ihtiyaç sahibi her canlının temel ihtiyaçlarını karşılamak için en verimli şekilde değerlendirdiğimizi belirtmek isteriz.

Siz de TÜMYAD ailesine katılarak, aylık düzenli bağışlarınızla önemli bir değişim başlatabilirsiniz. Bu sürekli destek, insanların yaşamlarında gerçek bir fark yaratırken, siz de onlara umut ve güç vermiş olursunuz. Her ay düzenli olarak sağladığınız destekle, bir insanın hayatında dönüştürücü bir etki yaratmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Dernek olarak, bağışlarınızı en etkili şekilde yönlendirmek ve ihtiyaç sahiplerine doğru şekilde ulaştırmak için özveriyle çalışıyoruz. Bağışlarınızın, insanların yaşamlarında önemli bir iyileşme sağladığı, onları desteklemek ve umutlarını canlandırmak adına değerli bir adım olduğunun bilincindeyiz.

Düzenli katkılarınızla, siz de ihtiyaç sahiplerinin hayatlarında gerçek bir değişim yaratın. Sürekli desteğiniz, onlara umut vererek, geleceklerini şekillendirmeleri için eşsiz bir imkan sunacaktır. Siz de TÜMYAD ailesinin bir parçası olun, aylık düzenli bağışlarınızla birer kahraman olun. İhtiyaç sahiplerinin hayatlarında bir ışık olmak için bugün ilk adımı atın. Minnettarlığımızı sunar, sevgiyle kalmanızı dileriz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz