Bir miktar seçiniz

100 TL 500 TL 800 TL – veya –

Kıymetli bağışçılarımız, TÜMYAD olarak sizlere sunduğumuz bağış türlerinden biri olan “Fitre ve Zekat Bağışı” ile doğrudan ihtiyaç sahiplerine maddi yardım ulaştırılmaktadır. Değerli bağışınız, ihtiyaç sahiplerinin temel yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak için kullanılmaktadır.

Fitre ve Zekat bağışınızla, desteğe ihtiyaç duyan insanların Ramazan ayında kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Bu bağışlarla, ihtiyaç sahiplerinin temel gıda, barınma, sağlık gibi ihtiyaçlarının karşılanmasına vesile olabilir, onların yaşamlarına umut katabilirsiniz.

Ödeme sayfamızdaki “Diğer” seçeneğini kullanarak, dilediniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Bu şekilde, ihtiyaç sahiplerinin gereksinimlerine belirlediğiniz kapsamda destek olabilirsiniz.

Dernek olarak, bağışçılarımızın katkılarıyla ihtiyaç sahiplerine umut olmak, onların yaşamlarında iyileştirici bir etki yaratmak için çalışıyoruz. Sizlerin desteği, bu amaca ulaşmamızda bize güç veriyor ve motivasyon sağlıyor.

Fitre ve Zekat bağışıyla, manevi bir huzur yaşarken, insanları mutlu etmenin güzelliğini de yaşayabilirsiniz. Bu anlamlı katkınız için şimdiden teşekkür ederiz. Sizlerin kıymetli destekleriyle, dayanışma içinde olduğumuz bir toplum oluşturmayı hedefliyoruz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz