Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Tümyad’ın bağış türlerindendir. Vekâlet sahiplerinin isimleri okunarak ve dini vecibeler yerine getirilerek, ve hijyen kurallarına uygun olarak sertifikalı kasaplar tarafından kesilmektedir. Kesim anı video olarak iletişim araçları aracılığıyla vekalet sahibine yani size iletilmektedir. (Kesim videosu istiyorsanız, bağışınız sonrası gelecek olan kısa mesajdaki yönlendirmeleri takip ediniz.)

Kurban bağışı 6.300 TL’dir.

Tümyad kurban etleri bakıma muhtaç yaşlılar, yoksul aileler, gazi ve şehit aileleri ve sokakta yaşayanların beslenmesinde kullanılmakta, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek olarak dağıtılmaktadır.

1 ya da 1’den fazla hisse ile kurban bağışı yapabilir, Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağın her destek, maddi olanakları sınırlı olan ihtiyaç sahiplerinin yaşama tutunmasını, mutlu ve sağlıklı olmasını, üretken olmalarını sağlayacaktır.

Destekleriniz insan, hayvan ayırmaksızın ihtiyaç sahibi her canlının beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmaktadır.

Maddi desteklerinizin kullanılmasını istediğiniz özel alan ve kampanyalar için açıklama kısmına ilgili kampanya ya da program adını yazınız.

Bağışlarınızı, Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT ile Yapabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone
1071
Türk Telekom
1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

• TÜRKİYE İŞ BANKASI
• VAKIFBANK
• ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

HESAP BİLGİLERİ

İhtiyaç sahipleri için yapılan her bağışı

Türkiye'nin her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.