TÜMYAD olarak sizlerin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz bağış türlerinden biri de “Kurban Bağışı”dır. Bu anlamlı bağışla, vekalet sahiplerinin isimleri okunarak dini vecibeler yerine getirilir. Dini kurallara ve hijyen kurallarına uygun olarak, sertifikalı kasaplarımız tarafından kurban kesimleri gerçekleştirilir. Kesim anının videosu, iletişim araçları aracılığıyla vekalet sahiplerine, yani size iletilir. (Kesim videosu isteğinizi iletmek için bağış sonrasında alacağınız kısa mesajdaki yönlendirmeleri takip ediniz.)

Bu bağışlar, bakıma muhtaç yaşlılar, yoksul aileler, gazi ve şehit aileleri ile sokakta yaşayanların beslenmesinde kullanılmakta ve ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek olarak dağıtılmaktadır.

Siz de Kurban Bağışı yaparak, TÜMYAD’ın ihtiyaç sahiplerine destek olmasına katkıda bulunabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Her bir destek, maddi olanakları sınırlı olan ihtiyaç sahiplerinin yaşama tutunmalarını, bir nebze mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Bu bayram bu kıymetli bağışınızla, daha dayanışmacı bir toplum oluşturmak ve insanların yaşamlarında pozitif bir etki yaratmak için bir adım atabilirsiniz. Destekleriniz ihtiyaç sahibi her canlının beslenme ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır. Dernek olarak, bu anlamlı bağışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Desteklerinizle ihtiyaç sahiplerinin hayatına dokunmak ve umut olmak bizim için büyük bir gurur kaynağıdır.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz