Tüm Yardımlaşma Derneği

Desteğe İhtiyaç Duyan İnsanlar ve Tüm Canlılar İçin Daima Burada

Tüm Yardımlaşma Derneği (TÜMYAD), insan ve insan dışındaki diğer tüm canlıların yaşamlarını iyileştirmeyi, onlara umut olmayı ve destek sunmayı hedefleyen bir iyilik derneğidir. 

Derneğimiz, 2015 yılında, bir grup vatansever tarafından kurulmuştur. Derneğin amacı, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, çevreye ve doğaya faydalı olmaktır. Faaliyetleri sağlık, eğitim ve sosyal destektir. Bu faaliyet alanları hayvanları da kapsamaktadır. Toplumdaki yardıma ihtiyaç duyan canlılara, tamamen bağımsız ve tarafsız yaklaşır. “Türk’ten Gelen Türk’e Gitsin” sloganı ile faaliyet gösteren derneğimiz, ülke genelinde hizmet vermekte; dil, din, ırk  ayırmaksızın, bu vatana “vatanım” diyen her bireye yardım elini uzatmaktadır.

Kar amacı gütmeyen bir yardım kuruluşu olarak bu faaliyetleri, gönüllü destekçilerin çabaları ve kıymetli bağışçıların destekleri sayesinde gerçekleştirmektedir. Türk milletinin vicdanını sahaya yansıtan Tüm Yardımlaşma Derneği, siyasi parti ve resmi kurumlardan destek almaz. Bu özelliği, derneğin yardım faaliyetlerini daha etkin, şeffaf ve bağımsız bir şekilde yürütmesine olanak tanır. Ayrıca, doğal afet ve acil destek gerektiren kriz durumlarında, kaynaklarını etkin kullanıp hızlı müdahale edebilen, etkili bir yardım organizasyonudur.

TÜMYAD, bir yardım kuruluşu olması yanında, toplumda var olan sosyal sorunlara da duyarlıdır. Bu nedenle, yardımseverlerin desteği ile birçok alanda yardım faaliyetlerini yürütürken, dayanışma konusunda toplumda farkındalık yaratılmasına katkıda bulunur. “Türk milletinden gelen Türk milletine gitsin” sloganıyla faaliyete başlayan dernek, sağlık ve eğitim alanlarında toplumu destekler. Sokakta yaşayan kişiler, şehit aileleri ve çocuklarına destek olur, doğayı ve hayvanları destekler. Bağımsız, profesyonel ve planlı yapısı sayesinde, kaynaklarını etkin kullanarak, gerçek ihtiyaç sahiplerine doğrudan ulaşır. Kuruluşunda bu yana, yıllar içerisinde oluşturduğu güçlü gönüllü ağı sayesinde, yardım gerektiren birçok alanda etkilidir. Bundan dolayıdır ki TÜMYAD, toplumun desteğini kazanmış itibarlı bir yardım kuruluşudur.

Daha Güçlü Bir Toplum Olmak İçin Şimdi El Ele verelim

Türk Milletinin dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yaşatmak ve güçlü bir toplum olmak en büyük hedefimiz. Bunun için, vatanseverlik ve iyilikten yana olan herkese kapımız açık.

Bu kuruluşun temel amacı, daha güçlü bir toplum olmak için insanları bir araya getirmektir. Bu amaçla, attığı her adımda insani değerleri ön plana çıkartarak, dayanışma kavramının önemini vurgular. Bu doğrultuda, yardıma muhtaç canlıların yaşamlarını iyileştirmeyi, onlara ümit olmayı hedefler. İnsan ve hayvan yaşamını korumayı, çevreyi ve toplumu iyileştirmeyi amaçlar. Böylece az ya da çok, destek veren herkes, bu önemli amacın değerli bir parçası olur.

Türk milletinin vicdanını sahaya yansıtan TÜMYAD, toplumun her kesimine insani değerlere dayalı yardımlar sunar. Faaliyetleri ile toplumda iyileştirici bir etki oluşturarak vatanseverliği ve iyiliği teşvik eder. Gelecekte daha çok insana ulaşmayı hedefleyen yardım kuruluşumuz; artan gönüllü desteğiyle, geniş kitlelere ulaşacak ve daha büyük etki yaratabilecektir. 

TÜMYAD Olarak Hedeflerimiz

TÜMYAD, toplumda yardıma ihtiyaç duyan insanlar ve hayvanlar için kurulmuştur. Misyonumuz, ihtiyaç sahibi insanlara ve hayvanlara yardım etmektir. Bu konudaki hedeflerimize, yorulmaksızın şefkatli bir yaklaşımla ulaşmaya çalışıyoruz.

• Dayanışma ve yardımlaşma ruhunu canlandırmak.
• Desteğe ihtiyaç duyan her canlının yanında olmak.
• Gelişmiş bir toplum için eğitimi desteklemek.
• Türk devletleri ve sivil toplum kuruluşları ile dayanışma içinde olmak.

Dayanışma ve yardımlaşma ile

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahipleri İçin

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.