Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Değerli bağışçımız, sevdiklerinizin terfi günlerini kutlayarak, onlara kucak dolusu mutluluk ve iyilik hediye edebilirsiniz. Derneğimiz aracılığı ile yapacağınız bağışlarla, ihtiyaç sahiplerine gıda, eğitim, sağlık ve daha birçok önemli yardımı sunmuş olacaksınız.

TÜMYAD olarak, 2015 yılından bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alıyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsizi sıcak yemeklerle buluşturuyor, 800 sokak hayvanını doyurmaktan sevinç duyuyoruz.

Burslarımızla desteklediğimiz öğrencilerimize eğitimlerinde katkıda bulunurken, binlerce çocuğu geleceğe taşıyoruz. Ameliyatlarını üstlendiğimiz hastalara sağlık desteği sunmanın yanı sıra, yaşlılarımızın evlerine sıcak yemekler ulaştırıyoruz.

Ayrıca, engelli bireylerin akülü araçlarla hayata geri dönmelerine destek oluyoruz. İhtiyaç sahibi yüzlerce insan, sizin bağışlarınızla hayata tutunuyor. Sayenizde, mutlu ve sağlıklı bir geleceğe adım atıyor.

Sevdiklerinizin terfi kutlamalarında anlamlı bir adım atarak, elektronik sertifika bağışı yapabilirsiniz. “Hediye Sertifika Bağış” alanında yer alan bilgileri doldurarak bağışınızı gerçekleştirebilir ve sertifikayı terfi eden kişiye gönderebilirsiniz. 

Sevdiklerinizi, terfi ettiği bu özel günde mutlu etmenin yanı sıra, ihtiyaç sahibi insanlara da yardım eli uzatma mutluluğunu yaşayın. Bağışları ile hayatlara dokunan, canlılara umut ve iyilik sunan tüm değerli bağışçılarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz