Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Dernek olarak, değerli hayvansever destekçilerimiz sayesinde, kimsesiz dostlarımıza yardım elimizi daima uzatıyoruz. Siz de, onların beslenme ve sağlık ihtiyaçlarına katkıda bulunabilir, sevdiklerinize hem anlamlı hem de kalpten bir hediye verebilirsiniz. Sizlerin bağışları, yaralı veya hasta hayvanların veteriner kliniklerindeki ameliyat ve tedavi masraflarının karşılanmasını sağlıyor. Desteğe muhtaç canlıların sağlıklı bir şekilde beslenmelerine imkan veriyor.

TÜMYAD olarak kuruluşumuzdan bu yana, ihtiyaç sahiplerine destek olmaktan dolayı mutluyuz. Her gün düzenli olarak yüzlerce sokak hayvanını doyuruyor, yaralı ve hasta hayvanın tedavisini üstlenip, bakımlarını sağlıyoruz. Yardıma ihtiyaç duyan canlar, sizin değerli bağışlarınız sayesinde hayata tutunarak yaşama şansı buluyor.

Kendinizi ve sevdiklerinizi bu özel hediyeyle mutlu ederken, sokaktaki hayvanlarının hayatlarına da katkı sağlayabilirsiniz. Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurmanız ve sertifikayı göndermek istediğiniz kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir. 

Sokak hayvanlarının sesi olmaya devam ederek, onlara umut ve sevgiyle dolu bir yaşam sunmak için dernek olarak daima buradayız. Siz değerli hayvanseverlere ve kıymetli destekçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz