Sokak Hayvanları Adına Bağış Sertifikası

Sokak Hayvanları Bağış Sertifikası

Kimsesiz dostlarımıza bağışta bulunarak beslenme ve sağlık giderlerine katkıda bulunabilir, sevdiklerinize anlamlı ve kalpten bir hediye verebilirsiniz. 

Bağışlarınız, yaralı veya hasta canların veteriner kliniklerindeki ameliyat ve tedavi masraflarına ve onların beslenmesine aktarılmaktadır. #BirCanıKurtar

Biz, 2015 yılından bu güne, ihtiyacı olanların yanındayız. Düzenli olarak her gün 800 kadar sokak hayvanını doyuruyoruz. Kurulduğumuz bugüne kadar yüzlerce yaralı ve hasta hayvanın tedavisi yaptırıp, bakımını üstlendik. Binlerce canlı bağışlarınızla mutlu olup hayata tutundu.

Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurmanız ve gönderilecek kişinin mailini de eklemeniz gerekmektedir. Bağış tutarı 300 TL’dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Sertifika Örneği


Elektronik sertifikalar bağış yapıldığı anda otomatik olarak alıcıya ve bağışçıya gönderilir. E-sertifikanız e-posta adresinin spam, junk, gereksiz kutusuna düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.

Büyük versiyonu için görsele tıklayınız.

Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL - veya -

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone
1071
Türk Telekom
1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

• TÜRKİYE İŞ BANKASI
• VAKIFBANK
• ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

HESAP BİLGİLERİ

İhtiyaç sahipleri için yapılan her bağışı

Türkiye'nin her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.