Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Sevgililer Günü’nde, yüreğinizin derinliklerinde saklı olan eşinize veya sevgilinize, hatta anne, baba veya arkadaşınıza kucak dolusu iyilik ve mutluluk hediye edebilirsiniz. TÜMYAD aracılığı ile göndereceğiniz Sevgililer Günü Bağış Sertifikası, sevdiklerinizi hiç olmadıkları kadar mutlu edebilir. Aynı zamanda, yapacağınız bağışlarla ihtiyaç sahiplerine gıda, eğitim, sağlık ve daha birçok hayati yardım sunabilirsiniz.

Dernek olarak, 2015 yılından bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemekler sunarken, 800 sokak hayvanını doyurma amacıyla çaba harcıyoruz. Burslarımızla desteklediğimiz öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunurken, binlerce çocuğu geleceğe taşıyoruz. Ayrıca, ameliyatlarını üstlendiğimiz hastalarımızın yanı sıra, yaşlılarımızın evlerine sıcak yemekler bırakıyor, akülü araçlarla engelli vatandaşların hayata geri dönmelerine destek oluyoruz.

Sevgililer Günü’nde, sevdikleriniz adına anlamlı bir adım atarak, elektronik sertifika bağışı yapabilirsiniz. “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurarak bağışınızı gerçekleştirebilir ve sertifikayı sevdiğiniz kişiye göndererek onu mutlu edebilirsiniz. 

Bu Sevgililer Günü’nde, sevdiklerinize hem mutluluk hem de ihtiyaç sahiplerine umut olma şansınız var. Bağışlarınızla hayatlara dokunacak, sevgi ve iyilikle dolu bir geleceğe katkıda bulunacaksınız. İhtiyaç sahibi insanlar, sizin bağışlarınızla umutla dolup hayata sıkı sıkı tutunuyor olacak.

Sevgililer Günü Bağış Sertifikası ile sevdiklerine unutulmaz bir hediye veren tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz