Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Kıymetli bağışçımız, sevdiklerinizin, ailenizin, iş arkadaşlarınızın, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın özel günlerini kutlamak için onlara anlamlı bir hediye vermek ister misiniz? TÜMYAD aracılığıyla yapacağınız bağışlarla, ihtiyacı olan insanlara mutluluk ve umut verirken, sevdiğiniz kişilere içten bir hediye sunabilirsiniz. Sevdikleriniz Adına Bağış Sertifikası ile mutluluğu paylaşarak çoğaltabilirsiniz.

Sevdikleriniz adına elektronik bir bağış sertifikasıyla bu özel günleri kutlamak için “Hediye Sertifika Bağışı” bölümündeki bilgileri doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir.

Sevdiklerinize hem daima hatırlanacak bir hediye vererek onları mutlu edebilir, hem de ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarında bir fark yaratabilirsiniz. Bağışlarınızla umudu yeşerterek, insanların hayatlarına dokunabilirsiniz.

Sevdiklerinizi sevindirmenin ve iyilik yapmanın mutluluğunu bir arada yaşayın. Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için şimdi harekete geçin ve mutluluğu paylaşarak çoğaltın.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz