Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Değerli bağışçımız, bazen özlediğimiz kişi bir anne olur, bazen baba, eş, arkadaş veya evlat. Kalbinizin derinliklerinde saklı olan bu özel kişilere “Seni Çok Özledim” mesajıyla kucak dolusu iyilik ve mutluluk hediye etmek ister misiniz? Derneğimize yapacağınız bağışlarla, ihtiyaç sahibi insanlara gıda, eğitim, sağlık ve daha pek çok şey sunmuş olacaksınız.

TÜMYAD olarak, 2015 yılından bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemek dağıtıyor, sokak hayvanlarını doyurmak için çabalıyoruz. Burslarla desteklediğimiz yetenekli öğrencilerimizin yanı sıra, binlerce çocuğun eğitimine katkı sağlıyoruz. Üstlendiğimiz ameliyatlarla hastaları iyileştiriyor, evlerine yemek götürdüğümüz yaşlı insanlarımıza umut oluyoruz.

Ayrıca, akülü araçlarla hayata dönmesine yardımcı olduğumuz yüzlerce ihtiyaç sahibini bağışlarınızla mutlu edip hayata tutunmalarını sağlıyoruz.

Sevdikleriniz adına bir elektronik sertifika bağışı yapmak için “Hediye Sertifika Bağışı” bölümündeki bilgileri doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz gerekmektedir.

Özlediğiniz kişilere hem anlamlı bir mesaj göndererek onları sevindirin, hem de ihtiyaç sahiplerinin hayatlarında değerli bir iz bırakın. Bağışlarınızla umutları yeşertin ve insanları mutlu edin. Şimdi harekete geçin ve sevdiklerinize onları özlediğinizi gösterirken, başkalarının hayatlarına da dokunun.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz