Bir miktar seçiniz

500 TL 600 TL 700 TL – veya –

Öğretmeninizin bu özel gününü kutlamak için, onu hem mutlu edecek hem de gururlandıracak bir hediye sunabilirsiniz. Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası ile yapacağınız bağış, sadece bir teşekkür ifadesi değil, aynı zamanda maddi imkânları kısıtlı olan ve okumak isteyen çocuklarımıza eğitim desteği sunma anlamına da gelecektir.

2015 yılından bu yana öğrencilerimize düzenli olarak burs ve eğitim desteği sağlamaktayız. Öğretmenler Günü Bağış Sertifikası ile öğretmeninize anlamlı bir hediye sunarak, eğitimde fırsat eşitliği sağlama çabamıza katkıda bulunabilir ve derneğimiz aracılığıyla destek alan çocuklarımızın geleceklerine katkı sağlayabilirsiniz.

Eğitim amaçlı bağış yapmak, öğretmenlerimizin eşsiz çabalarını takdir etmenin ve onlara minnettarlığımızı göstermenin iyilik dolu bir yoludur. Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurmanız ve sertifikayı göndermek istediğiniz kişinin e-posta adresini eklemeniz gerekmektedir. 

Öğretmenlerimize olan minnettarlığınızı anlam ve eğitimle birleştirerek, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza umut olmak için TÜMYAD olarak buradayız. Dayanışma duygusuyla öğretmenlerini gurulandıran, siz değerli bağışçılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz