Bir miktar seçiniz

500 TL 600 TL 700 TL – veya –

Sevdiklerinizin mutlu günlerinde yanlarında olmak ve mutluluklarını paylaşmak için onlara özel bir hediye sunabilirsiniz. Bağışlarınızla, ihtiyaç sahibi insanlara gıda, eğitim, sağlık ve daha birçok alanda destek sunarak, onlara iyilik hediye edebilirsiniz. Nikah Tebrik Bağış Sertifikası, bu özel günde sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye olabilir.

TÜMYAD olarak, 2015 yılından bu yana, ihtiyacı olanların yanında olmanın gururunu yaşıyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemekler dağıtarak, 800 sokak hayvanına destek olarak sevgi ve umut veriyoruz. Binlerce çocuğumuza sağladığımız burslarla eğitimlerine katkıda bulunuyoruz. Üstlendiğimiz ameliyatlarla hastalarımıza umut ışığı oluyoruz. Yaşlı insanlarımızın evlerine sıcak yemekler götürerek sofralarına katkıda bulunuyoruz. Akülü araçlarla hayata dönüşlerine destek olduğumuz ihtiyaç sahiplerine güç veriyoruz.

Nikah tebriği bağış sertifikasını elektronik olarak gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurmanız ve gönderilecek kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir. 

Nikah tebriklerinizi anlam ve iyilikle birleştirerek, sevdiklerinize unutulmaz bir hediye sunmak için şimdi harekete geçin. Sizlerin bağışları sayesinde hayatlara dokunup mutlulukla hayata tutunan yüzlerce insan bulunuyor.

Dernek olarak, bağışları ile nice insana umut olan değerli destekçilerimize minnettarız.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz