Bir miktar seçiniz

500 TL 600 TL 700 TL – veya –

Değerli bağışçılarımız, sevdiklerinizin özel günlerinde onların yanlarında olduğunuzu hissettirin. TÜMYAD aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine bağışta bulunarak, geçmiş olsun dileklerinizi sevdiğiniz kişilere ileterek, onlara anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Bağışlarınızla, desteğe ihtiyaç duyan insanlara gıda, eğitim, sağlık desteği ile birlikte bir umut sunarak, onların hayatlarına dokunabilirsiniz.

Dernek olarak, 2015 yılından bu yana ihtiyacı olanların yanında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemek ulaştırıyor ve sokak hayvanlarının karnını doyurmak için çaba sarf ediyoruz. Burslarımızla desteklediğimiz öğrencilerimize eğitimlerinde yardımcı olurken, binlerce çocuğa da eğitim imkanı sunuyoruz. Üstlendiğimiz ameliyatlarla hastalarımızın hayatlarına yeniden şifa katıyor, yaşlı insanlara sıcak yemek götürerek destek oluyoruz.

Ayrıca, akülü araçlarla yürüme engelli kişilerin hayata dönmelerine yardımcı oluyoruz. Bağışlarınızla birlikte yüzlerce ihtiyaç sahibinin mutluluğuna ortak oluyor, hayata tutunmalarına destek oluyoruz.

Geçmiş olsun dileklerinizi iletebileceğiniz bir elektronik sertifika bağışı yapmak için “Hediye Sertifika Bağış” bölümündeki bilgileri doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir. 

Sevgi dolu dileklerinizi ileteceğiniz bir geçmiş olsun sertifikasıyla, sevdiklerinizi sevindirecek ve ihtiyaç sahibi insanların yaşamlarına umut ve iyilik getireceksiniz. Siz değiştirdikçe dünya değişir, bağışlarınızla fark yaratın.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz