Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Evsizlere umut olmak, onlara barınma, sıcak bir yuva, doyurucu bir öğün sağlamak adına yaptığınız bağışlarla, sevdiklerinize değerli bir hediye verebilirsiniz. Sizlerin kıymetli yardımlarıyla, kimsesi olmayan insanların hayatlarına destek sağlamaya ve onlara umut olmaya daima devam edeceğiz.

Biz TÜMYAD olarak, 2015 yılından beri, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her gün düzenli olarak çok sayıda evsiz vatandaşımıza sıcak yemek dağıtırken, yüzlerce sokak hayvanını besliyoruz. Aynı zamanda burs verdiğimiz öğrencilerimizin yanı sıra, binlerce çocuğumuza eğitim desteği sağlıyoruz. Üstlendiğimiz ameliyatlarla nice hastaya umut olurken, yaşlılarımızın evlerine yemekler bırakıyor ve ihtiyaç sahiplerine akülü araç desteğiyle hayata dönüşlerine destek oluyoruz. 

Evsiz insanlar adına yapacağınız bağışı elektronik sertifika olarak gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir. 

Sizlerin yardımlarıyla evsiz kişilerin hayatlarına dokunmaya devam ediyor, umut ışığı olmaya çalışıyoruz. Değerli bağışlarınız sayesinde, birçok insan hayata tutunuyor. Dernek olarak, kıymetli destekçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz