Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Değerli bağışçımız, sevdiklerinizin doğum günlerini iyilikle kutlayarak, onlara unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Doğum Günü Bağış Sertifikası, en güzel doğum günü hediyelerinden biri olabilir. Bağışınızla ihtiyaç sahibi insanlara gıda, eğitim, sağlık ve daha birçok önemli desteği sunmuş olacaksınız.

TÜMYAD olarak, 2015 yılından bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında durmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Günlük olarak bin evsizi sıcak yemeklerle buluşturuyor, yüzlerce sokak hayvanını doyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Burslarımızla desteklediğimiz öğrencilerimize, eğitim hayatlarında destek olurken, binlerce çocuğun geleceğini şekillendirmesine yardımcı oluyoruz. Ayrıca, ameliyatlarını üstlendiğimiz hastalarımızın yanı sıra yaşlılarımızı evlerine sıcak yemeklerle mutlu ediyor ve engelli bireylerin akülü araçlarla hayata geri dönmelerine destek oluyoruz. İhtiyaç sahibi yüzlerce kişi, sizin bağışlarınızla mutlu bir şekilde hayata tutunuyor.

Siz de sevdiklerinizin doğum günlerinde anlamlı bir adım atarak bir elektronik sertifika bağışı yapabilirsiniz. “Hediye Sertifika Bağış” bölümünde yer alan bilgileri doldurarak bağışınızı gerçekleştirebilir ve sertifikayı doğum günü olan kişiye gönderebilirsiniz.

Unutulmaz bir doğum günü sürprizi yaparak sevdiklerinizi sevindirirken, aynı zamanda ihtiyaç sahibi insanlara yardım eli uzatarak onları da mutlu etmiş olacaksınız.

Bağışlarınızla hayatlarına dokunacak, umut ve iyilik sunacaksınız. Bugün, hemen şimdi, sevdiklerinize anlam dolu bir hediye verin. Kıymetli desteğinizle insanları mutlu ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz