Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Kıymetli bağışçılarımız, eğitime destek olmak ve maddi durumu yeterli olmayan, ancak okumak isteyen çocuklarımıza anlamlı bir hediye vermek için burs bağışında bulunabilirsiniz. Bu değerli bağışınızla, sevdiklerinize hem değerli bir hediye sunabilir, hem de nice hayalleri olan bir çocuğu geleceğe taşıyabilirsiniz.

TÜMYAD olarak, 2015 yılından bu yana, ihtiyacı olan öğrencilere burs ve eğitim desteği sağlıyoruz. Derneğimiz aracılığıyla destek alan binlerce çocuğumuza, eğitimde fırsat eşitliği sunmaya gayret ediyoruz. Sevdiklerinize “Burs Bağış Sertifikası” hediye ederek, eğitimdeki eşitsizliği azaltmada önemli bir rol üstlenebilirsiniz. Böylece gelecek nesillerin hayallerine ışık tutabilir ve onların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için “Hediye Sertifika Bağış” bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurmanız ve sertifikayı alması için kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir. 

Dernek olarak, destekçilerimiz değerli katkılarıyla, eğitime olan inancımızı sürdürüyor ve geleceğimiz olan gençlerimize şefkatle yaklaşıyoruz. Geleceğe umut olan tüm bağışçılarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz