Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Sevgili bağışçımız, TÜMYAD olarak, sevdiklerinizin mutlu günlerinde yanlarında olmanıza ve mutluluklarını paylaşmanıza yardımcı olmak için bir önerimiz var. Bebek Tebrik Bağış Sertifikası, dünyaya gelen bir bebeği iyilikle karşılarken, yakınlarınızı tebrik etmenin en güzel yoludur. Yaptığınız bağışlarla, ihtiyaç sahibi insanlara gıda, eğitim, sağlık ve daha birçok şey sunarak anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

2015 yılından bu güne, ihtiyacı olanların yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemek dağıtıyor, sokak hayvanlarının karnını doyurmak için çabalıyoruz. Burslarımızla desteklediğimiz öğrencilerimizin yanı sıra binlerce çocuğun eğitimine katkı sağlıyoruz. Üstlendiğimiz ameliyatlarla hayatlarını değiştiren hastalarımıza, evlerine yemek götürdüğümüz yaşlılarımıza ve akülü araçlarla hayata dönmesine yardımcı olduğumuz yüzlerce ihtiyaç sahibine bağışlarınızla umut oluyoruz.

Bebek tebrikleriniz için elektronik sertifika bağışı yapmak isterseniz, “Hediye Sertifika Bağış” bölümündeki bilgileri doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterlidir.

Bebek tebriklerinizle hem sevdiklerinizi sevindirecek, hem de ihtiyaç sahibi insanların hayatlarında bir iz bırakacaksınız. Bağışlarınızla umudu yeşertecek, yardım elinizi uzatmış olacaksınız.

Şimdi, sevdiklerinizi tebrik ederken bir iyilik yapın. Elektronik sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için adımlarınızı hemen atın.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz