Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Değerli bağışçımız, Babalar Günü’nde, babanıza verebileceğiniz en anlamlı hediye, ona sımsıkı sarılarak yürekten teşekkür etmektir. Ona, sizin gibi bir evlat yetiştirdiği için minnettarlığınızı göstermenin bir yolu da, onun adına iyilik yaparak anlamlı bir hediye vermektir. Babanıza sunabileceğiniz en samimi hediyelerden biri, “Babalar Günü Bağış Sertifikası” ile babasız bir çocuğun veya evlatsız bir babanın yarasını sarmaktır.

TÜMYAD olarak biz, 2015 yılından bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında duruyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemek dağıtıyor, 800 sokak hayvanını doyuruyoruz. Ayrıca düzenli burslar verdiğimiz öğrencilerimiz ve eğitime katkıda bulunduğumuz binlerce çocuğumuz var.

Ayrıca, ameliyatlarını üstlendiğimiz hastalarımız, evlerine yemek götürdüğümüz yaşlılarımız ve akülü araç desteğiyle hayata geri dönmelerine yardımcı olduğumuz yüzlerce ihtiyaç sahibi, sizin bağışlarınızla hayata tutunuyor.

Babalar Günü’nde elektronik bir bağış sertifikasıyla bu iyiliğe ortak olmak ister misiniz? Bunun için “Hediye Sertifika Bağış” bölümündeki bilgileri doldurmanız ve sertifikanın gönderileceği kişinin e-posta adresini eklemeniz yeterli. Bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir.

Babalar Günü’nde babanızı anlamlı bir şekilde onurlandırmak için bugün bir iyilik yapın. Bağışlarınızla insanların hayatlarına dokunan bir umut olun ve evlat olarak babanızı gururlandırın.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz