Bir miktar seçiniz

300 TL 600 TL 700 TL – veya –

Anneler Günü’nde, annenize verebileceğiniz en anlamlı hediye, ona sımsıkı sarılıp “Seni Çok Seviyorum” demektir. Annenize minnettarlığınızı göstermenin bir başka yolu da iyiliği ve umudu paylaşmaktır. Yapacağınız bağışlarla, belki de annesiz bir çocuğun ya da evlatsız bir annenin yarasını saracak bir iyilik hediyesi sunmuş olacaksınız.

TÜMYAD olarak biz, 2015 yılından bu yana ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Her gün düzenli olarak bin evsize sıcak yemek dağıtıyor, 800 sokak hayvanını doyurmak için çabalıyoruz. Burslarımızla desteklediğimiz öğrencilerimize eğitim hayatlarında katkıda bulunurken, binlerce çocuğumuzu geleceğe hazırlıyoruz. Ayrıca, ameliyatlarını üstlendiğimiz hastalarımızın yanı sıra, bakıma muhtaç yaşlı insanların evlerine sıcak yemekler götürüyoruz. İhtiyaç sahibi engelli bireylerin, akülü araçlarla hayata dönmelerine destek oluyoruz.

Anneler Günü’nde, elektronik sertifika bağışı ile ona iyilik hediye ederek annenizi onurlandırın. “Hediye Sertifika Bağış” alanındaki bilgileri doldurarak bağışınızı gerçekleştirebilir ve sertifikayı annenize göndererek onu mutlu edebilirsiniz.

Anneler Günü’nde, sevgi dolu bir hediyeyle annenizi gurulandırmanın yanı sıra, ihtiyaç sahiplerine umut olacaksınız. Bağışlarınızla hayatlara dokunacak, sevgi ve iyilikle dolu bir geleceğe katkıda bulunacaksınız.

Desteklediğimiz yüzlerce insan, sizin bağışlarınızla hayata tutunup mutluluğa kavuşuyor. Annelerine unutulmaz bir hediye vermek isteyen tüm bağışçılarımıza minnettarız.

Sertifika Örneği

Elektronik sertifikalar, bağışı yaptığınız anda hem alıcıya (gönderdiğiniz kişiye) hem de size (bağış yapan kişiye) otomatik olarak gönderiliyor. Gönderim esnasında sertifikanızın, e-posta kutularınızın “spam, junk veya gereksiz” klasörlerine düşebileceğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, lütfen e-posta kutularınızı ayrıntılı olarak kontrol etmenizi öneririz. Sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratırken, toplumumuzun daha iyi bir geleceğe adım atmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Örnek sertifikayı görüntülemek için görsele tıklayınız.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz