Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL – veya –

Değerli destekçimiz, Tek Seferlik Bağış ile derneğimize yapacağınız katkılar, ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunarak bir fark yaratmanıza olanak sağlıyor. Az veya çok, bağışlarınızla ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, onların umut dolu bir geleceğe adım atmalarına vesile olabilirsiniz.

Her bağışınız, maddi imkanları yetersiz olan insanlarımızın yaşama tutunmalarını, eğitimlerini sürdürmelerini, tıbbi yardım almalarını ve barınmalarını sağlıyor. Değerli bağışlarınız, ihtiyaç sahiplerine umut vererek, hayatlarına devam etmelerine destek oluyor. TÜMYAD olarak desteklerinizi, insan ve hayvan ayırt etmeksizin, ihtiyaç sahibi her canlının temel ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyoruz. Sizlerin bağışlarıyla açlığa, sevgisizliğe ve umutsuzluğa karşı el ele mücadele ediyoruz. Her bağışınız, bir hayatın dönüşümüne ve bir toplumun dayanışmasına katkı sağlıyor.

Tek Seferlik Bağış ile bir ihtiyaç sahibinin hayatında fark yaratmanız mümkün. Her bir bağışınız, kocaman bir teşekkür ile birlikte, minnet ve mutluluk dolu bir gülümsemeye dönüşüyor. Dernek olarak, bağışınızı en etkili şekilde değerlendirip, ihtiyaç sahiplerine en doğru şekilde ulaştırma çabasındayız. Sizlerin desteğiyle, insanların ve diğer canlıların hayatlarına dokunuyor, umut ve sevgi dolu, dayanışmacı bir toplum oluşturuyoruz.

Tek Seferlik Bağış ile siz de bugün bir ihtiyaç sahibinin hayatında bir dönüşüm yaratın. Onlara umut olun, geleceklerini aydınlatın ve yaşamlarına değer katın. Minnettarlığımızı sunar, sevgiyle kalmanızı dileriz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz