Bir miktar seçiniz

100 TL 1.000 TL 10.000 TL – veya –

Değerli bağışçılarımız, TÜMYAD olarak, az çok demeden yapacağınız bağışlarla, ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor ve hayatlarına dokunuyoruz. Kıymetli desteklerinizle, yardım faaliyetlerimize ilişkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ramazan Paketi Bağışı’da, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştığımız bağış türlerinden biridir.

Ramazan ayı, yardımlaşma ve paylaşmanın en yoğun yaşandığı bir dönemdir. Bu özel zaman diliminde, gıda paketi bağışı yaparak ihtiyaç sahiplerinin yaşama tutunmasına destek olabilirsiniz. Her bir bağışınızla birlikte, umut dolu sofralar kurulacak, yüzlerce aileye mutluluk getirecektir.

Siz de bu anlamlı dayanışmaya katılarak bağış yapabilirsiniz:

1 Paket için 100 TL
10 Paket için 1000 TL
100 Paket için 10.000 TL seçeneklerini kullanarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Her bir paket, ihtiyaç sahibi ailelere sıcak bir iftar sofrası kurma imkanı sağlayacak, onların günlük hayatlarını bir nebze olsun güzelleştirecektir.

Dilediğiniz miktarda bağış yapmak için, ödeme sayfamızdaki “Diğer” seçeneğini kullanabilirsiniz. Sizin desteklerinizle oluşturacağımız yardım paketleri, umut ve sevgi dolu bir Ramazan sofrası kurulmasını sağlayacaktır.

Mübarek Ramazan ayında, anlamlı bir dayanışmaya ortak olabilir, Tümyad aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardım elinizi uzatabilirsiniz. Bu anlamlı yardımlaşmaya katılarak siz de bir bağışçı olun, mutlu bir sofra kurulmasına vesile olun. Unutmayın, her bir bağışınız bir ailenin hayatında önemli bir değişim yaratıyor, umut tohumlarını yeşertiyor. Bağışlarınızla umutlar yeşersin.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz