Bir miktar seçiniz

500 TL 2000 TL 5000 TL – veya –

Değerli destekçilerimiz, Ortez-Protez Bağışı, dernek olarak önem verdiğimiz bağış türlerinden biridir. TÜMYAD olarak, ihtiyaç sahiplerinin ortez ve protez ihtiyaçlarını karşılayarak, uzuv kaybı yaşamış bireylere destek oluyoruz. Siz de bağışlarınızla, tümörler, damar hastalıkları, kazalar, savaşlar ve diyabet gibi nedenlerle uzuvlarını kaybetmiş olan insanları topluma yeniden kazandırmak için bize destek olabilirsiniz.

Dernek olarak sağladığımız bu destek süreci hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. İlk adım olarak, ortez ve protez ihtiyacı olan kişiler, derneğimize başvurarak yardım taleplerini iletiyorlar. Diğer adımda, bu başvuruları takiben alanında uzman ekiplerimiz, ihtiyaç sahipleriyle iletişime geçerek, doğru cihazı tespit ediyor. Son adım olarak, uygun bir prova süreci sonrasında, kişiye ortez veya protez cihazını ulaştırıyoruz. Bu süreçte, dernek olarak sağladığımız profesyonel destek, ihtiyaç sahiplerinin yeniden hayata tutunmalarına ve günlük yaşamlarını sürdürebilmelerine büyük oranda yardımcı oluyor.

Az ya da çok demeden yapacağınız bağışlarla, dernek olarak destek olmaya gayret ettiğimiz, uzuv kaybı yaşamış bireylerin hayatlarına dokunabilir, onlara umut olabilirsiniz. Her desteğiniz, maddi olanakları sınırlı olan bireylerin yaşama tutunmalarını, mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmelerini, üretkenliklerini artırmalarını sağlayacaktır.

TÜMYAD olarak, bağışlarınızı en etkili şekilde yönlendirmek ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için özveriyle çalışıyoruz. Sizin destekleriniz, bir insanın hayatında dönüştürücü bir etki yaratmanın yanı sıra onlara umut ve güç vermenin önemli bir adımıdır. Uzuv kaybı yaşamış bir insanın hayatına dokunarak, ona yeni bir başlangıç imkanı sunabilirsiniz. Ortez-Protez Bağışıyla, ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarında gerçek bir fark yaratmak için bugün adım atın. Minnettarlığımızı sunar, sevgiyle kalmanızı dileriz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz