Akülü Araç Bağışı

Ortez-Protez Bağışı

Tümyad’ın bağış türlerindendir. İhtiyaç sahiplerinin, ortez ve protez giderlerini karşılayarak uzuv kaybı yaşamış ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz. Yapacağınız bağışla, uzuvlarından birini ve birden fazlasını tümörler, damar hastalıkları, kaza, savaş ve diyabet gibi nedenlerle kaybeden bireyleri topluma kazandırabilirsiniz.

Ortez ve protez ihtiyaçları olan kişiler, derneğimize iletişim kanalları aracılığı ile başvurmaktadır. Başvuru sonrasında uzman ekipler tarafından ihtiyaç sahibine ulaşılarak doğru cihaz tespit edilmekte, prova sonrası kişinin ortez ve/veya proteze alıştırma çalışmaları yapılmaktadır.

Az çok demeden yapacağın bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağın her aylık destek, maddi olanakları sınırlı olan ihtiyaç sahiplerinin yaşama tutunmasını, mutlu ve sağlıklı olmasını, üretken olmalarını sağlayacaktır.

Bağışınızın kullanılmasını istediğiniz özel alan ve kampanyalar için açıklama kısmına ilgili kampanya ya da program adını yazınız.

Bağışlarınızı, Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT ile Yapabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone
1071
Türk Telekom
1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

• TÜRKİYE İŞ BANKASI
• VAKIFBANK
• ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

HESAP BİLGİLERİ

İhtiyaç sahipleri için yapılan her bağışı

Türkiye'nin her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.