Bir miktar seçiniz

– veya –

Maalesef ülkemizde zaman zaman yaşanan deprem felaketlerinde, birçok vatandaşımız evini, yuvasını terk etmek zorunda kalıyor. Son olarak yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremde, binalar yıkıldı, mahalleler boşaldı ve şehirler tahliye edildi. TÜMYAD olarak bu zorlu süreçte, en acil ihtiyaçlardan biri olan barınma ihtiyacını karşılamak ve depremzede insanlara destek olmak üzere, kısa sürede bölgeye ulaşarak, insanların yanında olduk. Bu hedefle, Hatay ilinde, geniş bir alanda, kapsamlı bir “Konteyner ve Çadır Kent” kurduk.

Depremzede insanlarımız, belediyelerin üstleneceği alt yapı desteğiyle birlikte, kurduğumuz çadır ve konteynerlerde 5 yıl süresince ücretsiz olarak barınabilecekler. TÜMYAD Çadır Kenti’nin, bu zorlu süreçte depremzedelerin yükünü hafifletmek ve hayata tutunmalarına destek olmak için önemli bir adım olduğu kanaatindeyiz. Bir çadırın maliyeti 25 bin TL, bir konteynerin maliyeti ise 58 bin TL’dir. Bütçenize ve desteğinize göre istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Değerli bağışçılarımız, sizlerin az ya da çok demeden yapacağı bağışlarla, yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın yaralarını birlikte saralım. Bu felaketin etkisinden zarar gören insanlarımızın, hayvanlarımızın ve tüm canlıların hayatına dokunalım. Yok olan evlere pencere, ışık olalım. Ülke olarak, zor zamanlarda bizi ayakta tutan, dayanışma ve yardımlaşma ruhumuzu yeniden kazanalım. Dayanışma ve yardımlaşmanın devamlılığını sağlamak ve kayıplarımızı telafi edebilmek için birlikte hareket edelim. Her bir bağış, umut dolu bir geleceği inşa etmek için güçlü bir adım olacaktır. Unutmayalım, bu cennet vatan hepimizin.

22 metrekarelik bir konteyner için 58 bin TL,
25 metrekarelik bir çadır için 25 bin TL bağış yapabilirsiniz.

Bağış türleri ve diğer çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen internet sitemizin diğer bölümlerine göz atın.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz