Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL – veya –

Değerli bağışçılarımız, TÜMYAD olarak, toplumumuzda desteğe ihtiyaç duyan her canlının yanındayız. Bu amaçla, farklı alanlarda yardım faaliyetleri yürütüyoruz. Bunlardan biri de Giysi Bağışı yardım faaliyetidir. Maddi destek sağlamanın yanı sıra, kullanmadığınız giysilerinizi ihtiyaç sahiplerine göndererek onlara yardımcı olabilirsiniz.

Az ya da çok, yapacağınız her türlü giysi bağışı ile insanlara destek olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Her türlü destek, maddi olanakları sınırlı olan kişilerin yaşama tutunmaları için önemli bir katkı niteliğindedir. Giysi bağışlarınız, ihtiyaç sahiplerinin giyim ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. İhtiyaç duyulan her türlü giysi, ayakkabı, çocuk kıyafeti, mont, elbise ve daha birçok giyim eşyasıyla bu çabamıza siz de destek olabilirsiniz.

Unutmayın, destekleriniz sadece insanları değil, çevremizdeki diğer canlıları da kapsamaktadır. İnsan ve hayvan ayırt etmeksizin, ihtiyaç sahibi her canlının temel ihtiyaçlarını karşılamak için giysi bağışlarınızı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Giysi bağışları, insanların ve diğer canlıların soğuk kış aylarında sıcak tutulmalarını, günlük yaşamlarında ihtiyaç duyacakları giyim ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.

TÜMYAD olarak, bağışlarınızı en etkili şekilde değerlendirerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Sizlerin yardımlarıyla birçok canlının yaşamında olumlu bir değişim yaratıyor, onlara yeni bir umut ışığı veriyoruz. Böylece, toplumda dayanışma ve sevgi ağlarını güçlendirerek, daha güzel bir çevre oluşturuyoruz. Giysi bağışlarınızla, ihtiyaç sahiplerine sıcaklık ve umut gönderiyoruz. Sizlerin katkılarıyla hayatlarına dokunuyor, geleceğe umutla bakan insanların ve hayvanların yanlarında yer alıyoruz. Değerli destekleriniz için minnettarlığımızı sunar, sevgi ve umut dolu günler dileriz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz