Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL – veya –

Değerli bağışçılarımız, destekleriniz sayesinde TÜMYAD olarak, birçok farklı alanda ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatıyoruz. Bunlardan biri de Gıda Bağışı. Sadece maddi olarak destek olabileceğiniz gibi, aynı zamanda gıda yardımlarınızı da, derneğimiz aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

Az çok demeden yapacağınız gıda bağışıyla, ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, onların sofralarına katkıda bulunabilirsiniz. Her destek, maddi olanakları sınırlı olan bireylerin yaşama tutunmasını sağlayacaktır. Destekleriniz sadece insanları değil, hayvanları da kapsamaktadır. İnsan ve hayvan ayırt etmeksizin, ihtiyaç sahibi her canlının temel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Bağışlarınızı en verimli şekilde değerlendirmeye gayret ediyoruz. Bu sayede birçok canlının açlıkla mücadelesine yardımcı oluyor, onları beslenmelerine destek oluyoruz. Toplumumuzda dayanışmayı güçlendirmek amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Gıda bağışlarınız sayesinde, sağlıklı ve besleyici gıdaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Değerli desteğiniz, sebze, meyve, kuru gıda, süt ürünleri, tahıllar ve daha birçok gıda maddesinin temin edilmesini sağlıyor. Siz de bu çabamızda bize destek olun, çevremizde yardıma ihtiyaç duyan insanların ve hayvanların beslenme sorununu çözmek adına bir katkıda bulunun. Unutmayınız ki, insanların günlük yaşamlarını biraz olsun iyileştirmek, hayvanların açlıkla mücadelesine destek olmak elinizde.

Siz değerli bağışçılarımızın desteği, dernek olarak yürüttüğümüz yardım faaliyetlerinin temelini oluşturuyor. Her bir gıda bağışı, bir kişinin veya hayvanın yaşamında önemli bir fark yaratıyor. Sizlerin yardımları, ihtiyaç sahiplerine umut ve güç veriyor, onların hayatlarının zor dönemlerini atmalarına destek oluyor. Gıda bağışlarınızla, açlığın ve yetersiz beslenmenin gölgesinde yaşayan insanlara ve hayvanlara umut oluyoruz. Sizlerin katkılarıyla daha sağlıklı, daha güçlü ve daha dayanıklı bir toplum inşa etmek için çalışıyoruz. Bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz