Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 200 TL – veya –

Sevgili bağışçılarımız, TÜMYAD olarak 2015 yılından bu güne, ihtiyaç sahiplerinin yanında durmaktan gurur duyuyoruz. Her gün düzenli olarak 1000 evsiz kardeşimize sıcak yemek dağıtıyor, 800 sokak hayvanını doyuruyoruz. Bununla birlikte, düzenli burs verdiğimiz öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunuyor ve binlerce çocuğumuzun hayatına dokunuyor, yüzlerindeki gülümsemeyle mutlu oluyoruz.

Kıymetli bağışlarınızla, hasta olan insan ve hayvanları üstlendiğimiz ameliyatlarla iyileştiriyor, evlerine sıcak yemekler bırakarak yaşlılarımızın yüzünde tebessüm oluşturuyoruz. Akülü araç desteği ile ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin hayata tekrar bağlanmalarına yardımcı oluyoruz. Sizin bağışlarınız sayesinde mutlu bir şekilde hayata tutunan yüzlerce kişiye destek oluyoruz. Ancak bu noktada sizin de desteğinize ihtiyacımız var. Gidecekleri bir yerleri, sığınacak bir çatıları ve sıcak bir yemeği olmayan insanlar adına bağış yaparak, onların yaşama tutunmasını sağlayabilirsiniz. Sizin yardımlarınızla onlara umut olabilir, kimsesiz ve zorlu koşullarda yaşayan insanlara güvenli bir ortam sunabiliriz.

Unutmayalım ki her bir bağış, bir hayatın dönüm noktası olabilir. Her bir adımınız, ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarını değiştirebilir ve umut dolu bir geleceğe doğru yol açabilir. Sizlerin desteğiyle, onların hayata tutunmalarına yardımcı olabilir, onlara yeniden umut verebiliriz.

Bizimle birlikte olun, el ele verelim ve ihtiyaç sahiplerine umut olalım. Çünkü sizin bağışlarınızla birlikte, insanların hayatlarında gerçek bir fark yaratma gücümüz var. Her birinizin desteği bizim için değerlidir. Bu değerli desteğinizle, birlikte daha büyük farklar yaratabiliriz. Evsiz insanların yanında durarak, onlara yeni bir başlangıç sunalım. Birlikte hareket edelim ve bu ülkemizi daha iyi bir yer haline getirelim. Sizin yardımlarınızla birlikte, onların hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz. Değerli destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz