Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL – veya –

Sayın bağışçılarımız, TÜMYAD’ın bağış türlerinden biri olan Eşya Bağışı ile ihtiyaç sahiplerine eşya yardımında bulunabilirsiniz. Maddi olarak destek olabileceğiniz gibi, yardımlarınızı kullanmadığınız eşyalarınızı da bağışlayarak başkalarının hayatında fark yaratabilirsiniz. Az çok demeden yapacağınız bağışlarla, desteğe ihtiyaç duyan ailelerin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağınız her bağış, maddi olanakları sınırlı olan herkesin eşya ihtiyacını karşılaması yanında, onların yaşama tutunmalarına katkıda bulunacaktır.

Sizlerin eşya bağışları, sadece insanları değil, hayvanları da unutmayarak ihtiyaç sahibi her canlının temel ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmaktadır. Kıyafetler, mobilyalar, ev eşyaları, oyuncaklar ve daha birçok kullanılabilir eşya ile destek olabilir, yaşamlarına olumlu etki sağlayabilirsiniz. TÜMYAD olarak, bağışlarınızı özenle değerlendiriyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Her bir eşya bağışı, bir kişinin veya ailenin hayatında küçük de olsa bir değişim yaratabilir.

Unutmayın, sizin kullanmadığınız bir eşya, bir başkasının hayatında yeni bir başlangıç anlamına gelebilir. Gündelik hayatını kolaylaştırabilir, üretkenliğini artırabilir. Eşya bağışlarınızla ihtiyaç sahiplerine çözümler sunmaya, toplumun dayanışma ve yardımlaşma kültürünü güçlendirmeye gayret ediyoruz. Siz değerli bağışçılarımızın desteği, dernek olarak yürüttüğümüz yardım faaliyetlerinin başarısını belirliyor. Her bir eşya bağışı, bir kişinin hayatında yeni bir umut ışığı yakmanın yanı sıra toplumumuzda sosyal farkındalığı da artırıyor.

Eşya bağışlarınızla, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıyor, onları güçlendiriyor ve onlara yeni bir yaşam şansı sunuyoruz. Katkılarınızla daha kapsamlı ve etkili bir yardım ağı oluşturuyoruz. Eşyalarınızı paylaşarak, başkalarının hayatlarında iz bırakabilirsiniz. TÜMYAD olarak, bağışlarınızı büyük bir hassasiyetle kabul ediyor ve özenle ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Siz de derneğimize eşya bağışı yaparak, toplumumuzda umut tohumları ekmeye, birlikte daha güçlü ve dayanışma içinde bir gelecek inşa etmeye katkıda bulunabilirsiniz. Bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz