Bir miktar seçiniz

200 TL 400 TL 600 TL – veya –

Değerli bağışçılarımız, bayramlar, çocuklar için özel ve heyecan dolu günlerdir. Bir çocuğun bayram sevincini en güzel şekilde yaşayabilmesi için, çeşitli bayram faaliyetlerinin yanı sıra, yeni giysiler, ayakkabılar ve oyuncaklar büyük önem taşır.

Bu bayram, sizin desteklerinizle ihtiyaç sahibi çocuklar da bayram sevincini dolu dolu yaşasın diye, TÜMYAD olarak harekete geçtik. Bu amaçla, “Bayramlık Bağışı” ile ihtiyaç sahibi çocuklara bayram öncesi yeni giysiler sağlayarak, onları mutlu etmek, yüzlerinde gülümseme oluşturmak istiyoruz.

Siz de bu anlamlı dayanışmaya katılarak, ihtiyaç sahibi yavrularımıza umut olabilirsiniz. Bayramlık Bağışı yaparak, bayram öncesinde, biraz desteğe ihtiyaç duyan çocuklara yeni giysiler sunabilir, onların bayram sevincine ortak olabilirsiniz.

Her bir Bayramlık Bağış bedeli 200 TL’dir. Bu küçük ama anlamlı katkıyla, bir çocuğun bayramında yeni giysilerle gülümsemesini sağlamak sizin elinizde.

Unutmayın, her bir bağışınız bir çocuğun hayatında önemli bir fark yaratır, sevinçleriyle sevinçlenmenizi sağlar. Siz de bu bayramda ihtiyaç sahibi çocuklara umut olmak için hemen harekete geçin. Bağışlarınızla çocuklarımızın bayramı daha güzel olsun.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz