Akülü Araç Bağışı

Akülü Araç Bağışı

Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL - veya -

Tümyad’ın bağış türlerindendir. İhtiyaç sahiplerinin, akülü araç ve tedavi giderlerini karşılayarak dezavantajlı ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz. Vücut fonksiyonlarının yüzde 70 ve üzeri engelli olduğunu devlet hastaneleri tarafından düzenlenen raporlarla belgeleyebilenler, Tümyad’dan akülü araç ve medikal destek yardımı alabilmektedir. Bir tekerlekli sandalye 2000 TL, bir akülü araç 9500 TL olup, istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Medikal ve tıbbi cihaz desteklerimizle birlikte yapılacak inceleme doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine ilaç, tıbbi cihaz/malzeme ve tedavi giderleri desteği de vermekteyiz.

Az çok demeden yapacağın bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz. Yapacağın her aylık destek, maddi olanakları sınırlı olan ihtiyaç sahiplerinin yaşama tutunmasını, mutlu ve sağlıklı olmasını, üretken olmalarını sağlayacaktır.

Bağışınızın kullanılmasını istediğiniz özel alan ve kampanyalar için açıklama kısmına ilgili kampanya ya da program adını yazınız.

Bağışlarınızı, Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT ile Yapabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone
1071
Türk Telekom
1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

• TÜRKİYE İŞ BANKASI
• VAKIFBANK
• ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

HESAP BİLGİLERİ

İhtiyaç sahipleri için yapılan her bağışı

Türkiye'nin her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.