Bir miktar seçiniz

50 TL 100 TL 150 TL – veya –

Değerli bağışçımız, Akülü Araç Bağışı, TÜMYAD’ın sunduğu en önemli destek türlerinden biridir. Bu bağışla dezavantajlı durumda olan ihtiyaç sahiplerine akülü araç sağlamanız yanında, tedavi giderlerine de destek olabilirsiniz. Engellilik oranı yüzde 70 ve üzeri olduğu devlet hastanelerince düzenlenen raporlarla belgelenen bireyler, derneğimiz aracılığıyla akülü araç ve medikal destek yardımından faydalanabilmektedir.

Sadece bir tekerlekli sandalye ya da bir akülü araç bağışınız ile bir insanın hayatında büyük bir etki yaratabilirsiniz. Az ya da çok, yaptığınız her bağışla derneğimiz aracılığıyla destek alan, dezavantajlı durumda olan insanların yanında olabilir, onların hayatlarına dokunabilirsiniz. Sağladığınız her destek, maddi olanakları sınırlı olan bireylerin yaşama tutunmalarını, gündelik ulaşımlarını gerçekleştirmelerini, üretkenliklerini sürdürmelerini sağlamaktadır.

Medikal ve tıbbi cihaz desteklerimize ek olarak, ihtiyaç sahiplerinin ilaç, tıbbi malzeme ve tedavi giderleri konusunda da yardımcı olmaktayız. Bağışlarınızla gerçekleştirdiğimiz yardım faaliyetleri ile ihtiyaç sahiplerine en uygun desteği sağlama amacıyla çalışıyoruz. Yardıma ihtiyaç duyan insanların, sağlık sorunlarıyla mücadele ederken yanlarında olmak, onlara umut ve güç vermek, dernek olarak bizim için büyük bir önem arz ediyor.

TÜMYAD olarak, bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine en etkili şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Bağışlarınız, dezavantajlı bireylerin temel ihtiyaçlarını karşılamada büyük bir rol oynamaktadır. Bu sayede, onlara daha güvenli, bağımsız ve yaşanabilir bir hayat sunma amacımızı gerçekleştiriyoruz. Siz de Akülü Araç Bağışı ile bugün bir bireyin hayatında önemli bir dönüşüm başlatın. Onlara hareket özgürlüğü sağlayarak, umutlarını yeşertin ve yaşamlarına değer katın.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz