Ülkemizde son zamanlarda yaşanan yangın felaketleri, ormanlarımızı ve yerleşim bölgelerini maalesef yok etti. Birçok insan tahliye edilmek zorunda kaldı ve milyonlarca hayvan da alevlerin ortasında yaşamını yitirdi. Bu felaket sonucunda milyonlarca canlının yaşam alanı yok oldu.

Ancak, umudu kaybetmek yerine birlikte hareket ederek yaralarımızı sarabiliriz. İşte bu noktada, yapacağınız değerli bağışlarla, bu felaketten etkilenen her canlının hayatına dokunma ve onların yaralarını sarabilme fırsatımız var. Yıkılan evlere yeniden umut ve ışık olabiliriz.

Bağışlarınızla, yerel halkın üretimlerine devam edebilmesine ve tarım ve hayvancılık sektöründe yaşanan kayıpları biraz olsun telafi etmelerine destek olabiliriz. Bölge halkına yardım eli uzatarak, onların yeniden ayağa kalkmalarını, yaşamlarını sürdürmelerini sağlayabiliriz.

Unutmayalım ki bu cennet vatan hepimizin. Şimdi köyümüze, köylümüze sahip çıkma zamanı. Az da olsa yapacağınız her bağış, yangınların ardından hayata tutunmaya çalışan insanlara ve hayvanlara umut olacaktır. Birlikte çalışarak, yıkımın getirdiği acıları biraz olsun hafifletebilir, yeni bir başlangıca hep birlikte destek olabiliriz.

Felaketler karşısında dayanışma ve sevgiyle bir araya gelerek, topraklarımızı yeniden yeşertebiliriz. Her birinizin destekleri, büyük bir fark yaratacaktır. Size ve bağışlarınıza minnettarız. Yaraları sararken, vatanımız ve insanımız için birlikte umut olalım, yeni bir başlangıca doğru el ele yol alalım.

Bağışınızın istediğiniz alanda kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, istediğiniz alanı ve kampanya adını, açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Tüm desteklerinizi adresimize iletebilirsiniz:
Haseki Sultan Mahallesi Sami Paşa Sokak No:26 Fatih / İstanbul.

Sizin gibi değerli destekçilerimize, bağış yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyoruz. Kredi Kartı, Banka (Debit) Kartı, Havale/EFT gibi kolay ve güvenli ödeme seçenekleriyle bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi koruma konusunda da özenli davranıyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu konu hakkındaki bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymetli bağışlarınızla birlikte, nice hayatı iyileşmesine katkıda bulunuyorsunuz. Az çok her bağışın, desteğe ihtiyaç duyan her canlıya ulaşabilmemiz için bize imkan sağladığını unutmayın. Sizlerin destekleri, ülkemizin umut ve iyilik dolu olmasına önemli bir katkı sağlıyor. Bağışınızın doğrudan amacına ulaşmasını sağlamak için hassasiyetle çalışıyoruz. Bağışlarınızın değerini bilerek, belirttiğiniz alanda kullanılmasına özen göstereceğimizi bir kez daha vurgulayarak, size en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YARDIM” yazıp göndererek
10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Turkcell 1348
Vodafone 1071
Türk Telekom 1118

#1sms1hayat

HAVALE VE EFT İLE BAĞIŞ

  • TÜRKİYE İŞ BANKASI
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI

TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

İhtiyaç sahipleri İçin Yapılan Her Bağışı

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz