TÜMYAD olarak, sokakta yaşayan insanların sağlık, gıda, temizlik ve giysi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalar yürüten bir yardım kuruluşuyuz. Gönüllülerimizle birlikte, evsiz insanların hayata tutunmalarını sağlamak için çabalıyoruz.

Derneğimiz kurulduğu günden bu yana, binlerce evsiz insanın temel ihtiyaçlarını karşılamıştır. Aynı zamanda binlerce evsiz çocuğu doyurmuş ve giydirmiştir. Sıcak bir çorba, lezzetli bir yemek ve battaniyeyle beraber, desteğe ihtiyaç duyan kişilere umut olmaya devam etmiştir. 

Bugüne kadar 3000 kişiye mont, Ramazan aylarında kurduğumuz iftar sofralarıyla binlerce kişiye gıda desteği ve kış aylarında çok sayıda battaniye desteği sağladık. TÜMYAD’ın gerçekleştirdiği “Sokakta Yaşayanlar Projesi” kapsamındaki “Askıda Mont” kampanyası, ana akım medyada yer alarak birçok habere konu oldu. Dernek olarak, sokakta yaşayan canlıları, ayrım yapmaksızın yıllardır düzenli olarak destekliyoruz. İlgiye ihtiyaç duyan sokak canlılarına mama dağıtıyor ve hasta olan hayvanlara klinik desteği sağlıyoruz. Sokak hayvanlarının evleri olarak gördüğü, diledikleri zaman girip çıkabilecekleri, güvenli barınma ortamları oluşturuyoruz.

Derneğimiz, Türk milletinin vicdanını yansıtan bir kuruluş olmanın gururunu taşıyan ve sahada ihtiyaçlara cevap verebilen nadir kuruluşlardandır. Siz de bu gururu paylaşmak isterseniz, az ya da çok demeden bağışta bulunabilirsiniz. Derneğimizi ziyaret etmek isterseniz, adres ve harita bilgisinin yer aldığı iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımızı incelemek ve bağış türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizdeki diğer bölümlere göz atmayı unutmayın. Farklı amaçlar için geliştirdiğimiz bağış seçeneklerini inceleyin ve derneğimizin projelerini keşfedin.

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz,
Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Yardım Çalışmalarına Düzenli Bağış Yaparak Destek Olmak İçin

Bağış Yap

Yardım Çalışmalarına Tek Seferlik Bağış Yaparak Destek Olun

Bağış Yap

İyilik Hareketine
Siz de Katılın

İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.
Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz.

EĞİTİM BAĞIŞI
Daha aydınlık yarınlar İçin
FİTRE VE ZEKAT BAĞIŞI
Yardımlarınız doğrudan ulaştırılır
bİR ÖĞÜN YEMEK BAĞIŞI
Evsizler ve İhtiyaç Sahipleri İçin
Dayanışma ve yardımlaşma ile

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahipleri İçin

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.