SOKAKTA YAŞAYANLAR

 

Tümyad, sokakta yaşayan insanların ve diğer canlılar sağlık, gıda, temizlik, giysi ihtiyaçlarını karşılar. Gönüllülerle birlikte onların hayata tutunmasını sağlar.

Derneğimiz kurulduğu günden bugüne kadar binlerce evsiz insanın ve diğer canlıların sağlık, gıda, temizlik, giysi ihtiyaçlarını karşıdı. Binlerce evsiz çocuğu doyurdu ve giydirdi. Geceleri sıcak çorbayla birlikte battaniye, dahası umut dağıttı.

Bu güne kadar 3000 kişiye mont, 1000’lerce kişilik iftar sofraları ile gıda desteği, 1000’lerce battaniye, 1000’lerce kişiye sıcak yemek desteği verdi.

Derneğimiz, türlerini ayırmaksızın 100’lerce sokak canlısına yıllardır düzenli mama dağıtmakta, 100’lercesine klinik desteği vermektedir. Derneğimiz onların da evidir. Diledikleri zaman girip çıkabilecekleri güvenli ortamlarıdır.

TÜMYAD, bir çok ilke de imza atarak, “Sokakta Yaşayanlar Projesi” kapsamındaki “Askıda Mont” kampanyasıyla ana akım medyada bir çok habere konu oldu. Haberleri okumak için tıklayınız.

Türk milletinin vicdanını sahaya yansıtan derneğimiz ihtiyaca sahada cevap verebilen nadir kuruluşlardan biridir. Siz de bu gururu paylaşmak isterseniz az-çok demeden bağışta bulunun.

Ziyaretimize gelebilmeniz için açık adresimiz ve harita desteğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bağış türleri ve diğer çalışmalarımızı inceleyin.

3000

KİŞİYE MONT VERİLDİ

1000

İFTAR SOFRALARI KURULDU

1000

SICAK YEMEK VERİLDİ

1000

BATTANİYE VERİLDİ

100

SOKAK CANLISINA MAMA VE KLİNİK DESTEK SAĞLANDI

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz, Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.
DÜZENLİ BAĞIŞ YAPARAK DESTEK OLMAK İÇİN
BAĞIŞ YAP
TEK SEFERLİK BAĞIŞ YAPARAK DESTEK OLMAK İÇİN
BAĞIŞ YAP

İyilik Hareketine
Siz de Katılın
İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.

Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç
sahiplerinin yanında olabilir,
hayatlarına dokunabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki ihtiyaç sahipleri için

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.