Sağlık Projeleri kapsamında, toplumun en savunmasız kesimlerine ulaşmak ve onlara gereken desteği sağlamak için çabalıyoruz. Amacımız, desteğe ihtiyaç duyan her bireyin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmaktır. 

Yalnız yaşayan ve bakıma muhtaç yaşlılar, evsizler ve çocuklar öncelikli olarak bizim için çok değerlidir. O nedenle toplumumuzda, öncelikle ve özellikle bu kesimdeki insanlara yönelik sağlık projeleri geliştiriyoruz. Derneğimiz, kuruluşundan bu yana ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak adına büyük bir çaba sarf etmektedir. Bugüne kadar, 200’den fazla akülü araç, 200.000 koli gıda ve ilaç ile 400 aileye medikal ve diğer sağlık destekleri sağladık. Yalnız yaşayan ve bakıma muhtaç yaşlılar, evsizler ve çocuklar bizim önceliğimizdir. Dernek olarak, kuruluşumuzdan bu yana, bu insanların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

TÜMYAD olarak, tüm canlıların yaşam hakkına saygı duyuyor, bu sebeple sahipsiz canlara da sağlık hizmeti ve klinik desteği sunuyoruz. Yaralı, engelli yaşlı, şiddet görmüş sokak hayvanları başta olmak üzere; her bir canlının sağlık ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Klinik hizmetleri, ilaç temini ve bakım desteği gibi alanlarda hayvanseverlere yardımcı oluyoruz.

Sağlık Projeleri kapsamında, toplumun en savunmasız kesimlerine ulaşmak ve onlara gereken desteği sağlamak için çabalıyoruz. Amacımız, desteğe ihtiyaç duyan her bireyin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmaktır. Sağlık projelerimizle toplumun her kesimindeki yardıma ihtiyacı olan insanlara dokunarak, insanların daha sağlıklı ve güvende hissetmelerini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Siz de, sağlık projelerimizi gerçekleştirmek için destek olmak ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isterseniz, bize katılabilir veya bağışlarınızla projelerimize destek sağlayabilirsiniz. Birlikte daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için el ele verebiliriz.

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz,
Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Yardım Çalışmalarına Düzenli Bağış Yaparak Destek Olmak İçin

Bağış Yap

Yardım Çalışmalarına Tek Seferlik Bağış Yaparak Destek Olun

Bağış Yap

İyilik Hareketine
Siz de Katılın

İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.
Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz.

EĞİTİM BAĞIŞI
Daha aydınlık yarınlar İçin
FİTRE VE ZEKAT BAĞIŞI
Yardımlarınız doğrudan ulaştırılır
bİR ÖĞÜN YEMEK BAĞIŞI
Evsizler ve İhtiyaç Sahipleri İçin
Dayanışma ve yardımlaşma ile

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahipleri İçin

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.