TÜMYAD, kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirdiği yardım faaliyetlerinde, özellikle çocuklara öncelik tanıyan bir yardım kuruluşudur. Bu kapsamda, yüzlerce şehit çocuğuna doğum günü hediyeleri dağıtmıştır. Aynı zamanda binlerce yoksul çocuğun giyim ihtiyaçlarını karşılamış, sokak çocuklarına ayakkabılar, montlar ve hediyeler vererek, onların biraz olsun mutlu olmasına katkı sağlayacak faaliyetler gerçekleştirmiştir.

Maddi olduğu kadar, manevi desteğe de ihtiyaç duyan çocuklar için gerçekleştirdiğimiz yardım faaliyetlerimizi daima sürdüreceğiz. Bu amaçla, dernek olarak, geleneksel hale getirdiğimiz bir yardım etkinliği olan, “Şehit ve Gazi Çocuklarının Doğum Günü Kutlamaları” düzenliyoruz. Çocuklarla birlikte mutlu olduğumuz bu etkinliğe sizi de davet ediyor ve destekçimiz olmanızı içtenlikle diliyoruz.

Yardım amaçlı düzenlediğimiz doğum günü etkinliğimize katılmak için, bize telefon aracılığı ile (0535 460 41 55 ya da 0532 135 18 05) ulaşabilirsiniz. Bizi arayın, en yakın doğum günü kutlamasının detaylarını öğrenin, misafirimiz olun ve mutluluk dolu güzel bir gün geçirin. Bu etkinliklerde, maddi bağış yapmanın yanı sıra, hediyelerinizin de bağış olarak kabul edildiğini belirtmek isteriz. Sizlerin özenle seçtiği ve paketlediği özel hediyelerin, ihtiyaç sahibi çocukları çok mutlu edeceğine emin olabilirsiniz.

Derneğimize ziyarette bulunabilmeniz için, adres ve harita bilgisine iletişim sayfasında ulaşabilirsiniz. Bağış türleri ve diğer çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizdeki diğer bölümlere göz atın. İlgili sayfalarda bağış yapabileceğiniz farklı seçenekleri inceleyin ve derneğimizin diğer projelerini keşfedin.

Size mutluluk veren hediyelerle çocukların hayatına dokunmanın anlamını birlikte yaşamak için, davetimizi kabul ederek destekçimiz olmanızı diliyoruz. Her bir çocuğun yüzündeki gülümsemeyi büyütmek için el ele verelim, onları mutlu edelim.

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz,
Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Yardım Çalışmalarına Düzenli Bağış Yaparak Destek Olmak İçin

Bağış Yap

Yardım Çalışmalarına Tek Seferlik Bağış Yaparak Destek Olun

Bağış Yap

İyilik Hareketine
Siz de Katılın

İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.
Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz.

EĞİTİM BAĞIŞI
Daha aydınlık yarınlar İçin
FİTRE VE ZEKAT BAĞIŞI
Yardımlarınız doğrudan ulaştırılır
bİR ÖĞÜN YEMEK BAĞIŞI
Evsizler ve İhtiyaç Sahipleri İçin
Dayanışma ve yardımlaşma ile

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahipleri İçin

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.