TÜMYAD, toplumun her kesimindeki gençlere ve çocuklara, eğitimde eşitlik fırsatı için çalışıyor. Bu amaçla öncelikle, şehit ve gazi çocukları ile anne veya babası hayatta olmayan ve eğitimlerini tamamlayabilmek için maddi imkânları yetersiz olan çocuk ve gençlere destek oluyor. Derneğimizin hedefi, desteğe ihtiyaç duyan genç bireylerin, ileride meslek sahibi olabilmeleri için ihtiyaç duydukları eğitim olanağına kavuşmalarını sağlamaktır. 

Ülkemizin çocuklarına ve gençlerine, özel günlerde destek olabilirsiniz. Örneğin, Ramazan ve Kurban Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi önemli günlerde, kıymetli bağışlarınızla ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlerimizin yanında olabilirsiniz. Tek seferlik eğitim desteği verebilir veya düzenli destek sağlayarak, onların eğitim hayatları boyunca masraflarını karşılayabilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duyan genç bir insanın eğitim bursunu üstlenmek gibi, onun tüm yaşamını etkileyecek önemli bir destek de sunabilirsiniz.

Bugüne kadar derneğimiz, 1000 öğrenciye burs, yüzlerce öğrenciye eğitim desteği, 2000 öğrenciye kırtasiye ve çanta, 3000 öğrenciye okul kıyafeti, bot ve mont, yüzlerce öğrenciye ise ısınma, beslenme ve barınma desteği sağlamıştır. Siz de bağış yaparak bu mutluluğa ortak olabilirsiniz. Çünkü onlar bizim geleceğimizdir ve aydınlık bir gelecek için el ele vermemiz gerekiyor.

Eğitimde eşitlik fırsatı sunmak, derneğimizin en önemli hedeflerinden biridir. Her çocuğun eğitim hakkına erişebilmesi, geleceğin daha adil bir şekilde inşa edilmesi için önem arzediyor. Bu sebeple, sizin desteğinizle daha fazla çocuğa ulaşabilir ve onların eğitim hayatlarını destekleyebiliriz.

Siz de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza destek olmak isterseniz, bağışlarınızı derneğimize iletebilirsiniz. Unutmayın, küçük bir dokunuş, büyük bir değişimin başlangıcı olabilir. Eğitimde eşitlik için bir el de siz verin ve aydınlık bir geleceğe katkı sağlayın.

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz,
Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Yardım Çalışmalarına Düzenli Bağış Yaparak Destek Olmak İçin

Bağış Yap

Yardım Çalışmalarına Tek Seferlik Bağış Yaparak Destek Olun

Bağış Yap

İyilik Hareketine
Siz de Katılın

İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.
Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz.

EĞİTİM BAĞIŞI
Daha aydınlık yarınlar İçin
FİTRE VE ZEKAT BAĞIŞI
Yardımlarınız doğrudan ulaştırılır
bİR ÖĞÜN YEMEK BAĞIŞI
Evsizler ve İhtiyaç Sahipleri İçin
Dayanışma ve yardımlaşma ile

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahipleri İçin

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.