EĞİTİMDE EŞİTLİK FIRSATI

 

Öncelikle şehit ve gazi çocukları, annesi ya da babası hayatta olmayıp ve eğitimini tamamlayabilmek için yeterli maddi durumu olmayan çocuk ve gençlere eğitim olanağı sağlamaktayız.

Siz de özel günlerde, Ramazan ve Kurban Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapacağınız bağışlarla ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlerimizin yanında olabilirsiniz. Çocuklarımıza tek seferlik eğitim desteği verebileceğiniz gibi, düzenli destekle eğitim hayatları boyunca masraflarını karşılayıp eğitim bursunu üstlenebilirsiniz.

Derneğimiz bugüne kadar 1000 öğrenciye burs, 100’lerce öğrenciye eğitim desteği, 2000 öğrenciye kırtasiye ve çanta, 3000 öğrenciye okul kıyafeti-bot-mont, 100’lerce öğrenciye ısınma-beslenme-barınma desteği verdik. Siz de bağış yaparak bu mutluluğa dahil olun. Onlar bizim geleceğimiz. Aydınlık bir gelecek için el verin.

1000

ÖĞRENCİYE BURS VERİLDİ

100

ÖĞRENCİYE EĞİTİM DESTEĞİ SAĞLANDI

2000

ÖĞRENCİYE KIRTASİYE VE ÇANTA TEMİN EDİLDİ

3000

ÖĞRENCİYE OKUL KIYAFETİ, BOT VE MONT SAĞLANDI

100

ÖĞRENCİYE ISINMA, BESLENME, BARINMA DESTEĞİ VERİLDİ

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz, Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.
DÜZENLİ BAĞIŞ YAPARAK DESTEK OLMAK İÇİN
BAĞIŞ YAP
TEK SEFERLİK BAĞIŞ YAPARAK DESTEK OLMAK İÇİN
BAĞIŞ YAP

İyilik Hareketine
Siz de Katılın
İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.

Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç
sahiplerinin yanında olabilir,
hayatlarına dokunabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki ihtiyaç sahipleri için

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.