TÜMYAD olarak, kuruluşumuzun en önemli amaçlarından biri, ülkemizin milli ruhunu yaşatmaktır. Bu amaçla, şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin ailelerine sahip çıkmaktır. Gazi ve şehit aileleri Türk milletine emanettir. Onlar, Türk milletinin derin bir sevgi ve minnet duyduğu, vatansever ve en kıymetli insanlardır.

Dernek olarak gazi ve şehit aileleri için çeşitli yardım faaliyetleri düzenliyoruz. “Bizim Evlatlarımız” projesi kapsamında, bugüne kadar yüzlerce şehit ailesine kira desteği, geçim desteği sağladık. Ayrıca binlerce aileye kurban bağışı desteğinde bulunduk. Bu projenin devamı niteliğinde olan “TÜMYAD Yardım Tırı” ise şehitlerimizin isimlerini taşıyarak yola çıktı ve binlerce insana yardım eli uzattı. Yardım tırları yüklenirken, şehit aileleri yanımızda oldular ve bu önemli hizmete destek verdiler. Bugüne kadar dernek olarak, şehitlerimizin anısına 174 yardım tırını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdık.

Ayrıca, şehit çocuklarına yönelik gerçekleştirdiğimiz etkiniliklerle, onlara sürpriz ve mutluluk dolu anlar yaşattık. Hayallerine ve gülüşlerine en azından bir anlamda dokunmak istedik. Onlara mutlu ve anlamlı anlar yaşatırken, yüreklerindeki sevgiyi hissettik. Bu özel projeye siz de destek olun, aramıza katılın. Gazi ve şehitlerimizin aileleri bizim evlatlarımızdır. Onların yanında olduğumuzu birlikte hissettirelim.

Derneğimizin faaliyetlerini ve farklı bağış türlerini incelemek için, internet sitemizin diğer bölümlerinde yer alan bilgilere göz atın. Bu bilgiler, bir yardım kuruluşu olarak bu güne kadar yaptığımız ve ileride gerçekleştirmeyi planladığımız faaliyetler hakkında fikir edinmenizi sağlayacaktır.

Bağışçımız olmak isterseniz, güvenli bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz. Küçük miktarlarda da olsa düzenli bağış yaparak projelerimize ortak olabilir ve ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Havale ve EFT ile destek vermek isterseniz,
Ziraat Bankası TÜM YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TR260001000854782502585001 numaralı IBAN’a dilediğiniz miktarda bağışta bulunabilirsiniz.

Yardım Çalışmalarına Düzenli Bağış Yaparak Destek Olmak İçin

Bağış Yap

Yardım Çalışmalarına Tek Seferlik Bağış Yaparak Destek Olun

Bağış Yap

İyilik Hareketine
Siz de Katılın

İhtiyaç sahiplerinin yanında olun.
Az çok demeden yapacağınız bağışlarla Tümyad’dan destek alan ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilir, hayatlarına dokunabilirsiniz.

EĞİTİM BAĞIŞI
Daha aydınlık yarınlar İçin
FİTRE VE ZEKAT BAĞIŞI
Yardımlarınız doğrudan ulaştırılır
bİR ÖĞÜN YEMEK BAĞIŞI
Evsizler ve İhtiyaç Sahipleri İçin
Dayanışma ve yardımlaşma ile

Türkiye’nin Her Yerindeki İhtiyaç Sahipleri İçin

Kıymetli bağışlarınız ile ihtiyacı olanlara hızla ulaşabiliriz.